O nás

O násSpolečnost NAROS spol.s r.o. Zlín byla založena v roce 1993. Podnikatelskou filosofií bylo již od jejího založení poskytování komplexních služeb firmám působících v oblasti strojírenské a dřevoobráběcí výroby. Stálým rozšiřováním sortimentu nabízených produktů a služeb se společnost stala významným hráčem v těžkém konkurenčním prostředí.

Sídlo společnosti se nachází v průmyslovém centru Zlín v regionu Jihovýchodní Morava, kde se prolíná vyspělá strojírenská, obuvnická a gumárenská výroba. Průmyslová výroba má v tomto kraji již stoletou tradici od dob Tomáše Bati, který zde otevřel svou první továrnu na výrobu obuvi a díky němuž tento region rostl v předválečném období značným tempem. Obchodní duch zde od té doby přetrvává až dodnes.

Na začátku všeho byla snaha doplnit mezeru na trhu v oblasti broušení nářadí a nástrojů a v prodeji použitích obráběcích a tvářecích strojů. Nákupem základního vybavení brusírny a náborem kvalitních zaměstnanců začal běh na dlouhou trať s hlavním cílem vydržet.

V roce 1994 získala společnost výhradní zastoupení německé firmy Andreas Maier GmbH & Co. (AMF) z Fellbachu pro Českou republiku. A tím začala další etapa rozvoje společnosti – obchodní činnosti zaměřená na prodej kvalitních upínacích prvků a systémů.

V současné době společnost pokračuje v započaté filosofii a to v poskytování služeb v oblasti servisních oprav, prodeji obráběcích a tvářecích strojů a ostření nástrojů pro kovo a dřevo obrábění.

Nosným programem se postupně stává poskytování komplexních služeb v oblasti upínání a upínacích prvků a systémů od firmy AMF a dalších evropských výrobců.

Společnost nabízí také odborné konzultace a poradenství při zpracování návrhů na komplexní vybavení strojů a provozů potřebným nářadím a dílenským nábytkem. Samozřejmostí je záruční a pozáruční servis.

Cílem společnosti NAROS spol.s r.o. Zlín pro další období je neustálé rozšiřování služeb v oblasti kovo a dřevo výroby se zaměřením na maximální kvalitu a komplexnost.

Ing. Pavel Lhotský
jednatel

 V sekci dále čtěte:
Kde nás najdete (16.03.2009)
Kontakt (16.03.2009)